HomeContactPartijbureau

Partijbureau

Correspondentieadres

Partijbureau SGP
Dinkel 7
3068 HB
T 010-7200770
E info@sgp.nl

 

Johan  van Berkum
Johan van Berkum Directeur SGP-partijbureau 010-7200770 jwvanberkum@sgp.nl
Lianne Weerheim
Lianne Weerheim Managementassistent SGP 010-7200771 acweerheim@sgp.nl
Margreet Westerhout
Margreet Westerhout Administrateur 010-7200770 mwesterhout@sgp.nl
Lieke van der Elst-Vijfhuizen
Lieke van der Elst-Vijfhuizen Leden- en abonnementenadministratie SGP en WI 010-7200772 lvanderelst@sgp.nl
Christien  van Putten-van Dieren
Christien van Putten-van Dieren Leden- en abonnementenadministratie SGP 010-7200773 cvanputten@sgp.nl
Nelleke van  Veen
Nelleke van Veen Leden- en abonnementenadministratie SGP en SGP-jongeren 010-7200770 nvanveen@sgp.nl
Wilhelm Doeleman
Wilhelm Doeleman Adviseur bestuurders(vereniging) 010-7200779 wdoeleman@sgp.nl
Willem Goudriaan
Willem Goudriaan Adviseur Communicatie 010-7200777 wgoudriaan@sgp.nl
Ineke de Jong
Ineke de Jong Medewerker Communicatie 010-7200774 idejong@sgp.nl
Simone Paul-Cammeraat
Simone Paul-Cammeraat Medewerker financiƫle administratie 010-7200772 spaul@sgp.nl
Henri Pool
Henri Pool Adviseur afdelingen en verenigingen 010-7200778 hpool@sgp.nl
Coralien Pors-de Visser
Coralien Pors-de Visser Leden- en abonnementenadministratie SGP-jongeren 010-7200772 cpors@sgp.nl