HomeContactTweede kamer

Tweede kamer

Kees van der Staaij
Kees van der Staaij Fractievoorzitter Tweede Kamer 070-3183045 c.vdstaaij@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Algemene Zaken
Buitenlandse Zaken
Justitie en Veiligheid
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Constitutionele Zaken

Elbert Dijkgraaf
Elbert Dijkgraaf Tweede Kamerlid 070-3183045 e.dijkgraaf@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Financiën
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Defensie
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Economische Zaken en Klimaat
Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Roelof Bisschop
Roelof Bisschop Tweede Kamerlid 070-3183045 r.bisschop@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Europese Zaken
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Infrastructuur en Waterstaat
Politie
Vreemdelingenzaken en Migratie

Janie de Jong
Janie de Jong Secretaresse Tweede Kamerfractie 070-3183045 j.djong@tweedekamer.nl
Menno  de Bruyne
Menno de Bruyne Voorlichter Tweede Kamerfractie 070-3182839 mdebruyne@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Algemene Zaken en Koninklijk Huis

Arnoud Proos
Arnoud Proos Voorlichter Tweede Kamerfractie 070-3182846 a.proos@tweedekamer.nl
Cornel van Beek
Cornel van Beek Fractiemedewerker Tweede Kamerfractie 070-3185134 c.vbeek@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Vreemdelingenzaken en Migratie

Willem de Wildt
Willem de Wildt Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 070-3182842 w.dwildt@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Justitie en Veiligheid
Winkeltijdenwet

Eline van den Bosse
Eline van den Bosse Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 070-3183846 e.vdbosse@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Financiën
AOW en Pensioenen
Wonen en Rijksdienst

Geerlof de Jong
Geerlof de Jong Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 070-3182840 g.djong@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Medische ethiek

Henri Krooneman
Henri Krooneman Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 070-3182838 h.krooneman@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Buitenlandse Zaken
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Defensie
Europese Zaken

Hans Maljaars
Hans Maljaars Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 070-3182837 h.maljaars@tweedekamer.nl

Portefeuilles
Economische Zaken en Klimaat
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Infrastructuur en Waterstaat
Omgevingswet